Ana Sayfa

Hakkımızda

18 +

Yıllık Deneyim

Hakkımızda

Ankara Magnet Hastanesi Hakkında

Ankara Magnet Hastanesi, dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği özenle birleştiren, bu doğrultuda hızlı ve etkin müdahale yaparak kişilerin yaşam kalitesini korumayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.

Ankara Hastanesi, ihtiyaç duyduğunuz her an, en kısa sürede, donanımıyla ve uzman kadrosuyla yanınızda olan bir dosttur. Çünkü, “Sağlığa Değer.”

Uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Sağlık hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşan, yurtta oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile marka olmuş olan Ankara Magnet Hastanesi Ankara’da kurulmuş Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarındandır.

Kalite Politikamız

Sağlık Bakanlığının belirlediği Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda, hasta odaklı multidisipliner çalışma grupları ile hastanemizden hizmet alan hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyarak hasta bakımını ve tedavisini başlatmak ve sürekliliğini sağlamak, hasta güvenliğini, güvenli ilaç uygulamaları sürecini, çalışan güvenliğini, hastanede enfeksiyonlardan korunma yöntemleri süreçlerini ve bilgi güvenliğini, gelişen ve değişen güncel standartlarla takip ederek sağlık hizmeti vermekteyiz.

Hastanemiz çalışanlarının niteliğini ve eğitim konularını değerlendirilerek sürekli kaliteyi yükseltmek eğilimindeyiz. Güncel standartları yakalamak, tesis güvenliğini sağlayarak çalışanlarımıza ve hastalara güvenli bir yaşam ve tedavi ortamı sunmaktayız.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı günün teknolojisine uygun kalitede ve standartta sunmayı misyon edindik.

Vizyonumuz, toplumumuzu oluşturan bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini artırmak için; hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak, verilen hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmektir.

Sağlıkta Kalite Standartları

SKS Yönetimi

Sağlıkta kalite standartları yönetimi yaparken komite çalışmaları yürütüyor, öz değerlendirme planı çıkarıyor, yıllık SKS eğitim planı oluşturuyor ve sağlıkta performans ve kalite yönergesi oluşturuyoruz.

Bu bağlamda, kurumumuz bünyesinde kalite yönetim ekibimiz ve SKS bölüm kalite ve uyum eğitim sorumlularımız, kalite ve akreditasyon dairesi başkanlığına bağlı olarak çalışmaktadır.

özel hastane ankara

özel hastane ankara iş ilanları

özel hastane fiyatları ankara

özel hastane ankara doğum ücretleri

özel hastane ankara kızılay
özel hastane ankara covid testi