Ankara Magnet Hastanesi
about_01-2
about_01-3
about_01-4
about_01-5
Hakkımızda

Ankara Magnet Hastanesi Hakkında

Ankara Magnet Hastanesi, dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği özenle birleştiren, bu doğrultuda hızlı ve etkin müdahale yaparak kişilerin yaşam kalitesini korumayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.

Ankara Hastanesi, ihtiyaç duyduğunuz her an, en kısa sürede, donanımıyla ve uzman kadrosuyla yanınızda olan bir dosttur. Çünkü, “Sağlığa Değer.”

Uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Sağlık hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşan, yurtta oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile marka olmuş olan Ankara Magnet Hastanesi Ankara’da kurulmuş Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarındandır.

Magnet Hastanesi

Kalite Politikamız

Sağlık Bakanlığının belirlediği Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda, hasta odaklı multidisipliner çalışma grupları ile hastanemizden hizmet alan hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyarak hasta bakımını ve tedavisini başlatmak ve sürekliliğini sağlamak, hasta güvenliğini, güvenli ilaç uygulamaları sürecini, çalışan güvenliğini, hastanede enfeksiyonlardan korunma yöntemleri süreçlerini ve bilgi güvenliğini, gelişen ve değişen güncel standartlarla takip ederek sağlık hizmeti vermekteyiz.

Hastanemiz çalışanlarının niteliğini ve eğitim konularını değerlendirilerek sürekli kaliteyi yükseltmek eğilimindeyiz. Güncel standartları yakalamak, tesis güvenliğini sağlayarak çalışanlarımıza ve hastalara güvenli bir yaşam ve tedavi ortamı sunmaktayız.

Kaliteli sağlık hizmetinde en önemli gücün mutlu ve eğitimli personel olduğu bilincindeyiz.
Üstün nitelikte kaliteli hizmet sunarak ülkemizde ve dünyada lider bir kurum olma vizyonu ile sürekli ölçme, değerlendirme, gelişme çalışmaları yapmak temel prensiplerimiz arasındadır.
Tüm faaliyetlerimizi kanunlara, tıp bilimine, hasta haklarına, etik kurallara, kalite standartlarına uygun gerçekleştirmekteyiz.
İnsan sağlığının geliştirilmesi için bilimsel araştırma faaliyetleri yapmakta, desteklemekte ve takip etmekteyiz.

kalite-polikitasi
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05
hakkimizda-ikili
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05
SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI

SKS Yönetimi

Sağlıkta kalite standartları yönetimi yaparken komite çalışmaları yürütüyor, öz değerlendirme planı çıkarıyor, yıllık SKS eğitim planı oluşturuyor ve sağlıkta performans ve kalite yönergesi oluşturuyoruz.

Bu bağlamda, kurumumuz bünyesinde kalite yönetim ekibimiz ve SKS bölüm kalite ve uyum eğitim sorumlularımız, kalite ve akreditasyon dairesi başkanlığına bağlı olarak çalışmaktadır.

Magnet Hastanesi

Hastanemiz Hakkında Düşünceler

#zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow:before, #zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow:after { border-color: #222222; } #zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow{ background-color: #222222; }#zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow:hover { background-color: #989898; } #zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow:hover:after, #zikzag_carousel_62c0104820ec8 .slick-arrow:hover:before { border-color: #989898; }
Hemen Ara