en iyi özel hastane

En İyi Özel Hastane

Sizce Ankara’daki en iyi özel hastane hangisidir?
Özel sağlık hizmetleri söz konusu olduğunda, bilinçli bir karar vermek için tüm bilgileri bulmaya çalışmak göz korkutucu olabilir. İster uzun süredir beklediğiniz bir tedavi için bekleme sürelerini kısaltmak, ister sadece sağlık bakımınızı kontrol altına almak isteyin, doğru özel hastaneyi seçmek sağlık yolculuğunuzda önemli bir adımdır ve biraz araştırma gerektirir. Kararınızı kolaylaştırmak için, özel bir hastane seçmeye yönelik ve sizin için doğru olan bilgiye dayalı bir karar vermeniz için gereken bilgileri bulabileceğiniz bir rehber hazırladık.

En iyi hastaneyi seçerken belirleyici faktörler önemlidir.

Özel Magnet Hastanesi Ankara’nın en merkezi konumlarından biri olan Çankaya’da yer alan hastane olmasıyla ön plana çıkıyor.

Konumunda en iyi özel hastane olan Magnet Hastanesi İleri teknolojilerle donatılmış cihaz ve uzman kadrosuyla hizmet sunmak amacıyla yola çıktığı günden beri hasta odaklı yaklaşımı, sağlık ve memnuniyet, en önceliği olmuştur.

En iyi özel hastane hastaların en iyi kurumlardan bekledikleri türde bağlantılı bakım sunabilmek üzere sağlık hizmetlerinin sağlanmasına yardımcı olan teknolojilerde sorunsuz entegrasyondan faydalanır.
Özel Ankara Magnet Hastanesi fiziki altyapısı, teknolojik donanımı, akademik hekim kadrosu, hasta kabulü dikkate alınarak Ankara’nın yanı sıra çevre illerden ve yurtdışından gelen hastaların tercih ettiği sağlık merkezidir. Türkiye’nin dört bir yanından yerli hastaları ağırlayan şehir, dünyada ender görülen ve tedavisi mümkün değil denilen pek çok hastalığın tedavisini mümkün kılıyor.

Özel Ankara Magnet Hastanesi’nde tüm cerrahi, dahili, görüntüleme ve klinik laboratuvar hizmetleri verilmektedir.

Özel Ankara Magnet hastanesi teknolojideki en son gelişmelerle nitelikli tıbbi yardım sunmaktadır. Özel Ankara Magnet Hastanesi’nin misyonu, bakımları altındaki tüm hastalara uluslararası, kaliteli, esnek ve kişiselleştirilmiş özel sağlık hizmeti sunmaktır.
Özel Ankara Magnet Hastanesi Ankara’nın kalbinde yer alır ve Türkiye’nin en iyi özel cerrahi hastanesi olarak bilinmektedir. Özel Ankara Magnet Hastanesi genellikle maksimum yatak doluluğu ile çalışmaktadır. Hastanede 24 saat açık acil servis, Kardiyak Kateterizasyon Laboratuvarı, Tanısal Radyoloji Ünitesi bulunmaktadır. Biyokimya, mikrobiyoloji, hematoloji ve mamografi üniteleri ile modern bir laboratuvara sahiptir.
Özel Ankara Magnet Hastanesinin tercih edilme sebepleri arasında bir çok neden bulunmaktadır. Gerekli tüm değerlendirmeler yapıldığında Ankara’nın en iyi özel hastanesi olarak Magnet Hastanesi listenin tepesinde yer almaktadır.

Yurtdışındaysanız, ister ziyaret edin ister göçmen olarak yurtdışında yaşayın, mükemmel tıbbi bakıma sahip olduğunuzu bilmek büyük bir iç huzuru sunar. Dünyanın dört bir yanındaki hastaneler tüm tıbbi tesisler hastalarına bakmak için elinden gelenin fazlasını yaparken, eşsiz olan Özel Magnet Hastanesi ihtiyacınız olması durumunda mümkün olan en iyi tıbbi bakımı almanızı sağlar.
Özel Ankara Magnet Hastanesi; kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, dermatoloji, plastik cerrahi, medikal estetik (kozmetoloji), dahiliye, beslenme ve diyetetik, endokrinoloji, check-up, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi, üroloji, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, ağız ve diş sağlığı, acil, radyoloji, tıbbi laboratuvarlar ve koroner yoğun bakım, KVC yoğun bakım, kalp sağlığı, obezite merkezi, lenfödem merkezi, işitme ve denge merkezi, nöralterapi, girişimsel radyoloji, meme merkezi, evde bakım hizmetleri birimi, yenidoğan yoğun bakım, genel yoğun bakım ve birçok hastalığın tedavisinde her türlü tanı ve tedavide tam kapsamlı hizmetlerle ön plana çıkmaktadır.

Hastanenin en önemli önceliği, sağlık sorunlarını bütüncül olarak çözümleme potansiyelidir.

7/24 sağlık hizmetinin nitelikli bir şekilde sunulması için çalışan, ekiplerin yeterliliği, değişik uzman ve meslek gruplarının tedavi ve bakım süreçlerinde birbirleriyle iletişim içerisinde olmaları, konsültasyon isteklerine en kısa sürede yanıt verilmesi gibi süreçlerde sizler için zamanın öneminin farkında olarak hareket ediyoruz.
Özel Ankara Magnet Hastanesi olarak tüm amacımız ihtiyaç duyulan niteliklerde sağlık hizmetini herkes için erişilebilir kılmaktır.

en iyi özel hastane
En İyi Özel Hastane 4
Yukarıya Kaydır
Canlı Yardım
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Magnet Hastanesi
Merhaba
Bu gün size nasıl yardımcı olabiliriz?